ltinfo@balneokosmetika.lt    Klientų aptarnavimas: +370 679 07573

Norint, kad jūsų veidas spindėtų, o ne blizgėtų, didelį dėmesį reikia skirti ne tik valymui, bet ir drėkinimui. Neretai žmonės, kurių oda yra riebi arba mišri, vengia naudoti kremą, nes mano, jog ši kosmetikos priemonė gali užkimšti poras ir suaktyvinti sebumo išsiskyrimą. Tai netiesa – net ir riebiai odai būtinas drėkinimas. Svarbu pasirinkti lengvos konsistencijos kremus su aktyviais, antibakteriniais, priešuždegiminiais ir riebalų sekreciją reguliuojančiais ingredientais. Riebios odos priežiūrai skirtos specializuotos priemonės, padės išsaugoti švarią, be inkštirų ar spuogų, veido odą.

Esminė sveikos odos sąlyga – kremą galima tepti tik ant švarios ir tinkamai paruoštos odos. Valymui rekomenduojame naudoti vandeniu nuplaunamą prausiklį. Riebi oda yra atspari išorės veiksniams ir vandentiekio vanduo nedaro jai didelės neigiamos įtakos. Tačiau norint palaikyti tinkamą pH balansą, po prausimosi odą būtina atgaivinti toniku . Štai dabar jau galima tepti jums tinkantį kremą.

Rinkdamiesi veido kremą, būtinai pasidomėkite jo sudėtimi. Nepatartina naudoti drėkinančių ar maitinančių kremų, skirtų sausai ar normaliai odai. Jų sudėtyje dažnai yra medžiagų, kurios ilgą laiką naudojant, išties gali užkimšti odos poras. Visada rinkitės riebiai veido odai adaptuotus drėkinančius, lengvos formulės kremus, kurie ne tik palaiko sveiką odos būklę, bet  ir neutralizuoja riebų blizgesį.

 

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis riebios odos kremą?
  • Skaitykite kosmetikos priemonių etiketes ir įsitikinkite, kad jos skirtos riebiai odai. Šie kremai yra lengvos tekstūros ir teigiamai veikia šio tipo odą.
  • Jei turite problemų dėl inkštirų ir spuogų, rinkitės kremus, kurių sudėtyje yra glikolio ar salicilo rūgšties.
  • Jei jūsų rūpestis yra tiesiog erzinantis odos blizgesys, rinkitės kremą, suteikiantį matinį efektą. Tokio tipo kremai neutralizuoja perteklinį odos blizgesį.
  • Jeigu jums sudėtinga savarankiškai pasirinkti tinkamą kosmetiką, kreipkitės patarimo į kosmetologą, kuris suteiks informacijos ne tik apie odos priežiūros procedūras, bet ir apie skirtingų kosmetikos ingredientų poveikį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai supažindinti kosmetologą su priemonių, kurias svarstote naudoti, INCI sudėtimi ir netrukus sužinosite, ar jos tinkamos jūsų odos tipui.
  • Nepamirškite drėkinti odos. Riebiai odai taip pat būdinga dehidratacija, kurią iššaukia riebalinių liaukų veiklos sutrikimas bei agresyvios odos valymo priemonės. Tipiškas išsausėjimo požymis yra odos tempimo jausmas, kartais lydimas pleiskanojimo. Todėl drėkinamasis kremas yra būtina veido priežiūros priemonė. Kremo sudėtyje turėtų būti tokių medžiagų, kaip glicerinas, salicilo rūgštis, propilenglikolis ar hialurono rūgštis. Šios medžiagos pasižymi savybe jungtis su vandens molekulėmis ir sulaikyti drėgmę giluminiuose odos sluoksniuose.

 

Riebios ir linkusios į aknę odos poreikius visapusiškai patenkinanti priemonė yra “Biosulfidinis kremas riebiai ir probleminei veido odai”

Tai lengvos tekstūros kremas su salicilo rūgštimi, esančia gluosnio žievės ekstrakte, tapęs tikru „Balneocosmetyki“ bestseleriu dėl teigiamo poveikio aknės pažeistai odai.  Specialiai sukurta formulė, kurios pagrindas yra gydomasis sulfidinis vanduo, peloidas, hamamelis ir gluosnio žievės ekstraktas, padeda sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą, mažina inkštirų bei spuogų formavimosi galimybę ir porų išsiplėtimą, sumažina randų susidarymo bei pigmentacijos sutrikimų pasireiškimo tikimybę, drėkina, lygina odą, gerina jos tonusą. Reguliariai naudojant, atkuriamas odos balansas, ji nustoja blizgėti, įgauna sveiką išvaizdą ir tampa maloni liesti.

Tinkamai parinktos kosmetikos priemonės suteiks jūsų odai sveiką ir nepriekaištingą išvaizdą. Visada dėmesingai skaitykite kosmetikos ingredientų etiketes, kad išvengtumėte situacijos, kai kosmetika suteikia daugiau žalos nei suteikia naudos.