ltinfo@balneokosmetika.lt    Klientų aptarnavimas: +370 679 07573
Būti ekologišku – ne laikina kūno priežiūros mada, bet gyvenimo būdas!

EKO kosmetika ar ekologiškos formulės pagrindu sukurtos kosmetikos priemonės tinka visų tipų odai, jeigu nepasireiškia alergija kuriam nors natūralios kilmės ingredientui. Natūralios kosmetikos aromatas paprastai būna lengvas ir subtilūs, o spalva natūrali. Cheminiai kvapikliai ir dažikliai, gali sukelti alergines odos reakcijas, todėl gamyboje yra neleistini. Gamintojai siekia, kad ekologiškos formulės pagrindu sukurtos kosmetikos priemonės būtų visapusiškai saugios ir maksimaliai efektyvios.

Įvairūs gamtiniai ištekliai daugelį metų buvo žinomi ir naudojami kosmetologijoje bei SPA procedūroms. Dėl mineralinio vandens, peloido, dumblių ar žaliojo molio teigiamo poveikio odai, turbūt neverta diskutuoti. Kosmetikos priemonių, kurių sudėtyje gausu natūralių ingredientų, poveikis nėra momentinis, tačiau jis ilgalaikis. Natūrali kosmetika puoselėja odą, organizmui ir aplinkai draugiškomis medžiagomis. Patikimų ekologiškos kosmetikos gamintojų produkcijoje rasite mažiausiai 90% natūralios kilmės ingredientų, visi jų produktai yra veganiški ir netestuojami su gyvūnais. Laimei, Europos Sąjungoje taikomas draudimas atlikti kosmetikos produktų bandymus su gyvūnais, kuo ne visada gali pasigirti trečiųjų šalių gamintojai.

Kosmetikos priemonės su natūraliais ekstraktais yra saugus ir natūralus būdas išsaugoti sveiką, išpuoselėtą ir gražią odą. „Balneokosmetyki“  gamyboje naudojamas mineralinis sulfidinis  vanduo, vaisių sultys ir sertifikuotos veikliosios medžiagos, nesunkiai padeda pasiekti laukiamų rezultatų.  Šios linijos gaminių sudėtyje nerasite cheminių dažiklių – spalva išgaunama iš natūralių vaisių sulčių.

 

Tebūnie vasara ištisus metus!

Lengvai ir gaiviai mes norime jaustis ne tik pavasarį ir vasarą, bet ištisus metus. Vasarą galvojame apie atostogas, saulę, sultingus vaisius ir ledus, tačiau šios pojūčius galime perkelti ir ant odos. Tebūnie vasara, nepaisant metų laiko ir oro sąlygų!  „Avietinis kūno šveitiklis“  padės maloniais pojūčiais “persikelti” į saulėtą vasaros dieną: giliai šveičiantys cukraus ir druskos kristalai su miško aviečių sėklomis, natūrali avietinė spalva, švelni konsistencija ir subtilus aromatas, sukurs atpalaiduojančią SPA atmosferą ir  jūsų vonios kambaryje visada bus jaučiamas vasaros ir atostogų aromatas.  

„Avietinis kūno šveitiklis“ – net 96% natūralios kilmės ingredientų ir 100% veganiškas produktas. Jis pagamintas iš mineralinio sulfidinio vandens, argano aliejaus, dumblių ekstraktų, taukmedžio sviesto, avokadų aliejaus, druskos ir cukraus kristalų bei smulkintų miško aviečių derinio. Šveitiklis kruopščiai valo, nušveičia negyvas epidermio ląsteles ir glotnina odos paviešių. Keratolitinis sulfidinio vandens poveikis pagreitina epidermio atsinaujinimą, suteikdamas odai gaivos ir sveiką išvaizdą. Vertingi argano ir avokado aliejai, taukmedžio sviestas, maitina bei minkština odą ir sukuria odos hidro-lipidų barjerą, sudarydami nematomą plėvelę. Ne mažiau populiari priemonė yra ir maitinamasis “Avietinis kūno sviestas“.

“Avietinis kūno sviestas“, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir maitina odą. Šios priemonės sudėtyje yra net 95% natūralių ingredientų! Dėl didelio kiekio sudėtyje esančio taukmedžio sviesto, avokadų ir makadamijų aliejaus, jis ramina ir dosniai pamaitina odą. Mineralinis sulfidinis vanduo, dumblių ekstraktai ir argano aliejus suteikia odai elastingumo ir stangrumo, padeda išsaugoti jos apsauginį barjerą. “Avietinis kūno sviestas“ tapo toks populiarus, kad gamintojas sukūrė kompaktišką versiją, puikiai tinkančią rankinei. Dabar šią avietinę palaimą visada galite turėti su savimi, kad bet kada galėtumėte sudrėkinti ir pamaitinti skeldėjančias lūpas ar šerpetojančią rankų odą. Kalbant apie rankas, negalima nepaminėti novatoriškos rankų priežiūros priemonės „Avietinis rankų kremas nakčiai“.

Kodėl šis kremas rekomenduojamas naudoti nakčiai? Naktį oda geriau pasisavina maitinamąsias medžiagas, todėl vakarinė priežiūra yra labai svarbi. Šio kremo sudėtyje yra 92% natūralių ingredientų: net 20% gryno taukmedžio sviesto, avokadų aliejaus, karbamido, D-pantenolio ir 100% vaisių sulčių. Taukmedžio sviestas, esantis kremo sudėtyje, efektyviai minkština rankų odą ir suteikia ilgalaikį drėkinimą. Palaipsniui išsiskiriantys vitaminai A, E ir F įsigeria į dehidratuotą plaštakų odą ir puoselėja ją miego metu. Dėl mineralinio sulfidinio vandens, avokadų aliejaus, karbamido ir D-pantenolio savybių, kremas padeda pašalinti negyvas epidermio ląsteles ir  nuramina odą. Subtilus miško aviečių ir gervuogių aromatas leidžia atsipalaiduoti ir maloniai užmigti. Tiršta tekstūra suteikia ilgalaikį maitinimą. Norint sustiprinti efektą, rekomenduojame naktį mūvėti medvilnines pirštines.

Naudokite “Avietinės linijos” produktus ir jūsų oda padėkos.

Visi “Avietinės” linijos produktai: