ltinfo@balneokosmetika.lt    Klientų aptarnavimas: +370 679 07573

Kad karštą vasaros dieną būtina apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių, žino visi. Tik ne visi žino, jog apsauga būtina ir plaukams. Priešingai nei odos, plaukų pažeidimai nėra iš karto pastebimi. Apie saulės „nudegintus“ pečius ar nosį, signalizuoja paraudusi, perštinti ir besilupanti oda. Kadangi nejaučiate skausmo, galite pagalvoti, kad plaukams saulės spinduliai nekenkia. Patikėkite, kenkia! Neilgai trukus pastebėsite, kad jie tapo sausi, lūžinėjantys, praradę žvilgesį ir spalvą. Jeigu maudotės jūroje ar baseine ir po to lepinatės saulės voniomis, rizika dvigubėja. Saulė ir sūrus arba chloruotas vanduo – kenksmingas derinys. Jūsų plaukai dažyti? Tuomet situacija dar rimtesnė. Kiekvieną kartą dažant plaukus, atsiveriantys plauko keratino žvyneliai, ilgainiui susilpnėja ir pilnai nebeužsiveria. Tuomet plaukai tampa dar labiau pažeidžiami kenksmingų išorės faktorių, tokių kaip UV spinduliai ar chloras. Paklausite, ką daryti? Pirmiausia prisiminkite, kad įvairūs galvos apdangalai, atlieka ne tik estetinę, bet ir apsauginę funkciją. Paplūdimyje dėvima kepuraitė ar skrybėlaitė gali apsaugoti jūsų plaukus nuo agresyvaus saulės poveikio. Prieš maudynes patartina naudoti ir plaukus apsaugančias priemones, kurios sumažina kenksmingų medžiagų įsigėrimą. Ypač patogu naudoti purškiklius, kurie nesunkiai telpa bet kurioje rankinėje. Pavyzdžiui, „Biosulfidinė regeneruojanti – apsauginė plaukų dulksna“ gali tapti tikru išsigelbėjimu. Tai natūrali priemonė su gydomuoju sulfidiniu vandeniu, efektyviai sauganti plaukus nuo žalingo poveikio, kurį sukelia karštis ir kiti išoriniai veiksniai. Naudodami šią priemonę, galėsite drąsiai mėgautis paplūdimio malonumais ir išsaugosite sveiką plaukų išvaizdą. Paplaukioję baseine ar išsimaudę jūroje, nepamirškite nuskalauti plaukus gėlu vandeniu, kad pašalintumėte ant jų nusėdusias druskas ar chlorą.

Ne mažiau svarbi ir kasdienė plaukų priežiūra. Po saulėtų atostogų rekomenduojama rinktis regeneruojančius šampūnus ir balzamus. Drėkinimas – tai, ko odai ir plaukams vasarą reikia labiausiai. Todėl geriausias pasirinkimas saulės bei druskingo ar chloruoto vandens nualintiems plaukams yra „Biosulfidinis regeneruojantis plaukų šampūnas“ ir „Biosulfidinis regeneruojantis plaukų balzamas“. Šios natūralios priemonės su gydomuoju sulfidiniu vandeniu, užtikrins ilgalaikį drėkinimą, apsaugos plaukų galiukus nuo skilinėjimo, atkurs elastingumą ir sveiką plaukų žvilgesį.

Tačiau turėkite omeny, jeigu jūsų plaukai jau negrįžtamai pažeisti, vienintelė priemonė – žirklės. Net ir pačios veiksmingiausios priemonės nėra pajėgios atkurti smarkiai pažeistų, gyvybingumą praradusių plaukų. Todėl jos turi būti naudojamos prevenciškai, kad ir po saulėtų atostogų galėtumėte džiaugtis šilkinėmis garbanomis. Nuotaikingų ir saugių atostogų!